Teamkampioenschappen N-H 3e prijs

Ons team pupillen B N-H 2007 Twee dagen judoën dit weekend. Vandaag in Beverwijk voor de districtskampioenschappen B-pupillen teams. Ik woog iets te zwaar voor de -30kg. Dus ik schoof door naar de -34kg. Ons team bestond uit: George van de Berg (-27kg); Ferron Touw (-30kg); Shane Weeland, Tijmen Brinkkemper en Daan Verduin (-34kg); Timo de Jager (-38kg); Martijn Heutinck (-42kg); Nicky Meijer (-46kg) en Luca Verheijen (-50kg); We speelden in drie poultjes van drie. De beste twee gingen door naar de kruisfinales met dubbele eliminatie. De eerste wedstrijd tegen Dun Hong werd gewonnen. De tweede wedstrijd tegen de combinatie Dojo ’t Loo/Ben Rietdijk daarvan verloren we flink. Ik moest tegen Sacha Bos en die wist mij met goed judo op mijn rug te gooien. We gingen wel door naar de kruisfinales. Daar was de eerste kruisfinale tegen Kenamju. Die gaven ons een pak slaag. We hadden maar een paar puntjes. Daarna nog een kans in de strijd om de gedeelde derde plaats tegen Sportschool de Lange. Die wonnen we gelukkig na een paar spannende wedstrijden. Met een medaille gingen we naar huis.
Uitslag:

  1. Dojo ’t Loo / Ben Rietdijk (gefeliciteerd Sacha en Daan!)
  2. Kenamju
  3. Bos/Meester en Hikari

Nu ga ik flink eten en trainen om op gewicht te komen in de -34kg klasse.

Een gedachte over “Teamkampioenschappen N-H 3e prijs”

  1. Hoi Tijmen,

    Gefeliciteerd met je derde plaats bij het Bloembollentoernooi en het teamkampioenschappen dit weekend.
    Wij deden jammer genoeg niet mee omdat we geen kompleet team konden maken.

    groetjes Maxx

Reacties zijn gesloten.