Uitslagen

2014

november 2014 Internationale Helderse Judokampioenschappen Den Helder 1e prijs
november 2014 Tournoi Seniors de Leers Leers (FRA) uitgeschakeld
april 2014 Friese Masters Stiens 1e prijs
maart 2014 NL kampioenschap MBO-studenten Groningen 2e prijs (team)
maart 2014 Bremen Masters Bremen (GER) uitgeschakeld
januari 2014 N-H kampioenschap -21 Beverwijk 3e prijs
januari 2014 Dutch Open Espoir Eindhoven uitgeschakeld

2013

november 2013 Theo Meijer Toernooi Leusden 5e plaats (team)
oktober 2013 Flanders Judocup Lommel (BEL) uitgeschakeld
oktober 2013 Open Drenste Judokampioenschappen Emmen 2e prijs
oktober 2013 Piet Braakmantoernooi Reuver 5e plaats
mei 2013 Bokaal van het Noorden Drachten 1e prijs
april 2013 Bloembollentoernooi Anna Paulowna 2e prijs
april 2013 Soeverein Judo cup Lommel (BEL) 3e prijs
maart 2013 N-H kampioenschap Beverwijk uitgevallen
maart 2013 Open West-Brabantse Judokampioenschap Wouw 3e prijs
februari 2013 Internationaal Tornooi Antwerp Antwerpen (BEL) uitgeschakeld
februari 2013 Internationaal Hooglands Hoogland 2e prijs
januari 2013 N-H kampioenschap -21 Beverwijk 3e prijs
januari 2013 Dutch Open Espoir Eindhoven uitgeschakeld

2012

december 2012 Troyes Aube Judo (Juniors) Troyes (FRA) uitgeschakeld
december 2012 Topjudotoernooi Haarlemmermeer Nieuw Vennep uitgeschakeld
december 2012 Nederlandse kampioenschappen teams -17 Markelo kampioen (team)
november 2012 Internationale Helderse Judokampioenschappen Den Helder 2e prijs
oktober 2012 Internationale Open alkmaarse Alkmaar 3e prijs
oktober 2012 Koegras toernooi ‘t Zand 1e prijs
juni 2012 Open Flevolandse Kampioenschap Lelystad 1e prijs
mei 2012 Regiocompetitie Noord-Holland Noord kampioen (team)
mei 2012 European Cadet Cup Berlijn (GER) 7e plaats
april 2012 European Cadet Cup Teplice (CZE) uitgeschakeld
april 2012 Nederlands kampioenschap Tilburg 3e prijs
april 2012 3e Omringtoernooi Wognum 1e prijs
maart 2012 International Masters Bremen (GER) uitgeschakeld
maart 2012 N-H kampioenschap Anna Paulowna 2e prijs
maart 2012 Open West-Brabants kampioenschap Wouw 1e prijs
januari 2012 Dutch Open Espoir Eindhoven uitgeschakeld

2011

oktober 2011 JPT Herfsttoernooi Hengelo 2e prijs
oktober 2011 Koegras toernooi ‘t Zand 2e prijs
juni 2011 Internationale Venray Venray 2e prijs
mei 2011 Westfriese judocompetitie Noord-Holland 2e prijs (team)
mei 2011 Regiocompetitie Noord-Holland Noord kampioen (team)
mei 2011 IDYC Maassluis uitgeschakeld
april 2011 Friese Masters Stiens 1e prijs
april 2011 Westfriese jeugd judocompetitie Noord-Holland 2e prijs (team)
april 2011 Bloembollentoernooi Anna Paulowna 2e prijs
april 2011 N-H kampioenschap Beverwijk 5e plaats
maart 2011 2e Omringtoernooi Medemblik 2e prijs
februari 2011 ONNK Burgum uitgevallen
januari 2011 Nieuwjaarstoernooi Dun Hong Den Helder 1e prijs

2010

oktober 2010 Koegras toernooi ‘t Zand 4e plaats
juni 2010 Open Flevolandse Kampioenschap Lelystad 1e prijs
mei 2010 Internationale Venray Venray 9e plaats
mei 2010 Vuurtorentoernooi Den Helder 3e prijs
april 2010 Friese Masters Stiens 1e prijs
april 2010 Bloembollentoernooi Anna Paulowna 1e prijs
april 2010 Nederlands kampioenschap Eindhoven uitgeschakeld
maart 2010 N-H kampioenschap Beverwijk 2e prijs
maart 2010 WMB Open Almere Almere uitgeschakeld
maart 2010 Omring Judotoernooi Medemblik uitgeschakeld
februari 2010 Open Schiedamse Judokampioenschappen Schiedam uitgeschakeld
januari 2010 Groot Vlaardingen judotoernooi Vlaardingen uitgeschakeld
januari 2010 Open Waterlandse judotoernooi Purmerend 2e prijs
januari 2010 Dutch Open Espoir Eindhoven uitgeschakeld
januari 2010 Nieuwjaarstoernooi Dun Hong Den helder 3e prijs

2008-2009

december 2009 Topjudotoernooi Haarlemmermeer Nieuw Vennep 7e plaats
december 2009 Open Noord Nederlandse Kampioenschappen Burgum uitgeschakeld
november 2009 International Helderse Judokampioenschappen Den Helder uitgeschakeld
oktober 2009 4e Open Dojo Tanoshii Beverwijk 2e prijs
oktober 2009 Internationale Open Alkmaarse Alkmaar 2e prijs
september 2009 Raspoort Spaarnetoernooi Haarlem 4e plaats (team)
juni 2009 Open Flevolandse Kampioenschap Lelystad 3e prijs
juni 2009 Internationale Venray Venray uitgeschakeld
mei 2009 ABS combitoernooi Dronten uitgeschakeld
mei 2009 Open Velserbroekse Judokampioenschappen Velserbroek 3e prijs
april 2009 Bloembollentoernooi Anna Paulowna uitgeschakeld
maart 2009 N-H kampioenschap Beverwijk 5e plaats
februari 2009 Open Schiedamse Schiedam uitgeschakeld
februari 2009 Groot Vlaardingen Vlaardingen 5e plaats
januari 2009 Open Antwerp Antwerpen (BEL) 5e plaats
januari 2009 Dutch Open Espoir Eindhoven 5e plaats
januari 2009 Nieuwjaarstoenooi Dun Hong Den Helder 1e prijs
december 2008 Open Noord Nederlandse Kampioenschappen Burgum uitgeschakeld
november 2008 International Helderse Judokampioenschappen Den Helder 5e plaats
oktober 2008 Koegras toernooi ‘t Zand uitgevallen
september 2008 Vestiging teamtoernooi Bovenkarspel 1e prijs (team)

2007-2008

juni 2008 Internationale Venray Venray uitgeschakeld
mei 2008 Brugtoernooi Den Helder uitgeschakeld
mei 2008 ABS Combi toernooi Dronten 3e prijs
mei 2008 VMB Open Almere Almere uitgeschakeld
april 2008 Friese Masters Stiens 1e prijs
april 2008 Nederlands Kampioenschap Eindhoven uitgeschakeld
april 2008 Vuurtorentoernooi Den Helder 3e prijs
april 2008 N-H kampioenschap Beverwijk 2e prijs
maart 2008 3e Open Purmerendse Budotoernooi Purmerend 1e prijs
maart 2008 Internationaal JPT toernooi Almelo uitgeschakeld
maart 2008 Finale Westfriese Jeugd Judo Competitie Beverwijk 2e prijs (team)
februari 2008 Judo X toernooi Bovenkarspel 2e prijs
februari 2008 Internationaal Hooglands Baarn 5e plaats
januari 2008 Wim Bucheltoernooi Beverwijk 3e prijs
januari 2008 Nieuwjaarstoernooi Dun Hong Den Helder 3e prijs
december 2007 ONNK Burgum uitgeschakeld
december 2007 CIOS teamtoernooi 2e klasse Haarlem 1e prijs (team)
november 2007 International Helderse Judokampioenschappen Den Helder 5e plaats
november 2007 Open Waterlandse judotoernooi Purmerend 1e prijs
oktober 2007 Open Dojo Tanoshii toernooi Castricum 3e prijs
oktober 2007 Internationale Open Alkmaarse Alkmaar 3e prijs
september 2007 Vestiging teamtoernooi Bovenkarspel 3e prijs (team)
september 2007 pupillen B teamtoernooi KenAmJu Haarlem uitgeschakeld (team)

2006-2007

juni 2007 Stichtings Jeugdtoernooi Zwaag 2e prijs
juni 2007 Clubkampioenschappen ‘Eric Bos’ Bovenkarspel 1e prijs kampioen
mei 2007 17e Brugtoernooi Zeemacht Den Helder uitgeschakeld
mei 2007 Open Velserbroekse Judokampioenschappen Velserbroek uitgeschakeld
april 2007 Pupillen B team Kampioenschappen Beverwijk 3e prijs (team)
april 2007 31e Bloembollentoernooi Anna Paulowna 3e prijs
april 2007 2e Open Purmerendse Judotoernooi Purmerend 3e prijs
maart 2007 N-H kampioenschap Beverwijk 5e plaats
maart 2007 3e Almeers Open Judokampioenschap Almere 5e plaats
maart 2007 Afdelingskampioenschap N-H noord Anna Paulowna 3e prijs, geplaatst
maart 2007 Westfries Jeugd Judokompetitie Purmerend 4e plaats (team)
maart 2007 Open West-Brabantste kampioenschappen Wouw uitgeschakeld
februari 2007 Open Schiedamse judokampioenschappen Schiedam uitgeschakeld
februari 2007 Internationale Hooglands judotoernooi Baarn uitgeschakeld
januari 2007 1e Open Tanoshii judotoernooi Castricum 2e prijs
januari 2007 Vestiging team toernooi Zwaag gedegradeerd (team)
januari 2007 Wim Buchel toernooi Beverwijk uitgeschakeld
januari 2007 Nieuwjaarstoernooi Dun Hong Den Helder 1e prijs
december 2006 Open Noord-Nederlandse Judokampioenschappen Burgum uitgeschakeld
december 2006 CIOS team toernooi Haarlem 1e prijs (team)
december 2006 Internationale Open Helderse Kampioenschappen Den Helder 4e plaats
november 2006 Amerhaltoernooi Made 3e prijs
november 2006 Fok Spits teamtoernooi Zaandam 3e prijs (team)
oktober 2006 Open Alkmaars Judotoernooi Alkmaar 4e plaats
oktober 2006 20e Koegras judotoernooi ’t Zand 4e plaats
oktober 2006 Vestiging team toernooi Bovenkarspel 3e prijs (team)

2005-2006

juli 2006 Stichtingskampioenschappen Hoorn 2e prijs
juni 2006 Oranje Bandentoernooi Dojo ‘t Loo Heiloo 3e prijs
juni 2006 Clubkampioenschappen ‘Eric Bos’ Bovenkarspel 1e prijs kampioen
mei 2006 Pupillen B team Kampioenschappen Beverwijk 5e plaats
mei 2006 9e Open Velserbroekse Kampioenschappen Velserbroek uitgeschakeld
april 2006 30e Bloembollentoernooi Anna Paulowna uitgeschakeld
april 2006 1e Open Purmerends Judotoernooi Purmerend 3e prijs
april 2006 VMB Almeers Open Judokampioenschap Almere uitgeschakeld
maart 2006 Noord-Hollands kampioenschap Beverwijk uitgeschakeld
maart 2006 Voorronde NH kampioenschap . Anna Paulowna 3e prijs, geplaatst
maart 2006 Vuurtoren Toernooi Dun Hong Den Helder 3e prijs
februari 2006 Judotoernooi de Uitkomst Anna Paulowna 3e prijs
februari 2006 District B-pupillentoernooi Anna Paulowna 4e plaats
januari 2006 Nieuwjaarstoernooi Dun Hong Den Helder 3e prijs
november 2005 Judo-X toernooi Enkhuizen 2e prijs
november 2005 Open Helderse Judokampioenschappen Den Helder uitgevallen
november 2005 Voorronde NH kampioenschap A. Anna Paulowna 7e, niet geplaatst
oktober 2005 Ontwikkelingstoernooi Dojo ‘t Loo Heiloo 3e prijs

2004-2005

juni 2005 Clubkampioenschappen ‘Eric Bos’ Bovenkarspel 1e prijs, kampioen
juni 2005 Open Flevoland toenooi Lelystad uitgeschakeld
mei 2005 Het Brugtoernooi Den Helder uitgeschakeld
mei 2005 Open Velserboekse kampioenschappen Velserbroek uitgeschakeld
mei 2005 Onderlinge wedstrijden Enkhuizen 1e prijs
maart 2005 Finale Westfriese Jeugd Judo Competitie de Goorn 4e prijs team
maart 2005 1e Almere Open Judotoernooi Almere uitgeschakeld
februari 2005 Gele Bandentoernooi Randers de Geus Alkmaar 3e prijs
najaar 2004 Vestigings team toernooi Bovenkarspel 2e prijs team
najaar 2004 Judo-X toernooi Bovenkarspel 2e prijs

judo blog